کرکره برقی ضد سرقت

کرکره برقی ضد سرقت

پنجره‌ها می‌توانند به طور قابل‌توجهی محافظت را در برابر دزدی افزایش دهند. تمام کرکره برقی ضد سرقت ما با چشمه‌های ایمنی پایه نصب شده‌اند که بالا بردن کرکره‌ها از بیرون را دشوار می‌کند و به همین دلیل این نوع کرکره‌ها به کرکره برقی ضد سرقت معروف می‌باشند. با افزودنی‌هایی مانند قفل و فنرهای ضد دزدی، ما می‌توانیم به سطح بسیار بالایی از امنیت پنجره برسیم.

سوالاتی از قیمت کرکره برقی ضد سرقت

  • چرا سیستم های ضد سرقت؟
  • آیا کرکره برقی ضد سرقت در برابر سرقت مقاوم است؟
  • چه نکات امنیتی برای استفاده از کرکره برقی ضد سرقت پیشنهاد می‌شود؟

چرا سیستم های ضد سرقت؟

بهار ایمنی – تمام پنجره‌های ضد سرقت از برنامه تولید ما شامل چشمه‌های امنیت پایه فولادی است که زمانی که کرکره‌ها به پایین کشیده می‌شود، بالا بردن آن‌ها را دشوار می‌کند.

قفل – ارزان‌ترین راه برای دستیابی به حفاظت ضد سرقت: مجهز کردن کرکره برقی ضد سرقت با پیچ‌ها و پیچ‌های ساده در امتداد تخته با شیار می‌باشد. این منع قفل به صورت دستی زمانی از هم جدا خواهد شد که شاتر در موقعیت پایین – انتها (این گزینه نباید در قفل که با محرک موتور کار می‌کند مورد استفاده قرار گیرد).

فنرهای ضد دزدی – بهترین راه برای دستیابی به حفاظت از دزدی، استفاده از تکنیک های ضد سرقت به جای لوله‌های فولادی است. آن‌ها را می‌توان بر روی هر دو نوع شفت نصب کرد (۴۰ و ۶۰ میلی متر). مزیت این سیستم این است که پنجره‌ها به طور اتوماتیک قفل می‌شوند (بدون اینکه پنجره‌ها را باز کنند و به صورت دستی آن‌ها را قفل کنند). فنرهای ضد سرقت فقط می‌توانند در قفل ضد سرقت بکار رود که توسط یک دسته موتور یا محرک موتور کار می‌کنند.

کرکره برقی ضد سرقت

کرکره برقی ضد سرقت

برای اطلاع از قیمت کرکره برقی و  قیمت سایبان برقی به صفحه محصولات حفاظ رول مراجعه نمایید.

آیا کرکره برقی ضد سرقت در برابر سرقت مقاوم است؟

این باور به طور گسترده بر این باور است که هر یک از کرکره برقی ضد سرقت مقاوم به دزدی است. با این وجود که کرکره برقی ضد سرقت ممکن است یک دزد بالقوه را بترساند، اما آن‌ها واقعاً ً یک سطح امنیتی مناسب را برای تضمین حفاظت مؤثر در برابر سرقت پیشنهاد نمی‌کنند.

آلوپورف، به عنوان اولین ارائه کننده سیستم لهستانی، یک سیستم ابداعی از کرکره برقی ضد سرقت مقاوم به دزدی طراحی کرده‌است، که در نتیجه تحقیقات انجام‌شده در یک آزمایشگاه معتبر برای PN – EN ۱۶۲۷: ۲۰۱۱ گواهی‌نامه شماره ۳ مقاومت را دریافت کرده‌است. این مساله عمدتاً ً از طریق راهکارهای طراحی نوآورانه به دست آمده‌است. حفاظت مؤثر توسط کانال‌های تقویت‌شده تضمین می‌شود، که اجازه خم شدن و کنار کشیدن پروفایل ‌های قفل هوایی را نمی‌دهد، و با یک تقویت ویژه در آن که استحکام و ثبات بالا را تضمین می‌کند. علاوه بر این، ساختار مقاوم در برابر پرده از هر گونه آسیب ناشی از ضربه به سرعت شاتر جلوگیری می‌کند. علاوه بر این، مکانیزم لچ نصب‌شده در قسمت پایین، مانع از بالا بردن کرکره برقی ضد سرقت، که حفاظت مؤثر از خانه را تضمین می‌کند، جلوگیری می‌کند. این ساختمان مقاوم در برابر دزد می‌تواند هم در جلو و هم در جلو استفاده شود

چه نکات امنیتی برای استفاده از کرکره برقی ضد سرقت پیشنهاد می‌شود؟

نکات امنیتی ضد سرقت برای کسب‌وکار خرده‌فروشی منتشر شد, سرقت از سوی مدیریت خرده‌فروشی همچنان مشکل بزرگی درایران است که میلیون‌ها تومان هر سال از دست می‌رود. صاحبان تجارت خرده‌فروشی اغلب توسط دزدها و سارقین مورد هدف قرار می‌گیرند. این امر بر نیاز به بهبود امنیت در سراسر صنعت تاکید دارد. یک وقفه در خرید می‌تواند پیامدهای مخربی داشته باشد, از جمله از دست دادن سهام, پول و تجارت برای خرید و کاهش ریسک دزدی در کسب‌وکار شما, ما برخی توصیه‌های امنیتی مهم را به جلو, عقب و داخل فروشگاه خرده‌فروشی شما قرار می‌دهیم که باید در تمام زمان‌ها به خوبی نورپردازی شود. وقتی پایان روز را ترک می‌کنید نمی‌خواهید داخل انبار خود را کاملاً ً تاریک کنید. دلیل این کار, ترساندن مردم از فکر کردن این است که ورود به آن آسان خواهد بود – نورپردازی بدون توجه به آن قطعاً ً آن‌ها را تغییر خواهد داد. ما پیشنهاد می‌کنیم که هر دو ماه آن‌ها را عوض کنیم اما قطعاً ً بعد از اینکه کسی شرکت را ترک کرده‌است. همه کارمندان شرایط خوبی ندارند. این امر همچنین احتمال دسترسی دزدان به محل شما پس از رسیدن به قانون درست را کاهش می‌دهد و یا پس از اینکه یک کارمند به طور تصادفی اطلاعات مهمی را در مورد یک تجارت خرده‌فروشی که در آن حجم زیادی پول در محل نگهداری می‌شود ترک می‌کند, بسیار احمقانه خواهد بود که حداکثر تا به امروز سیستم امنیتی در محل داشته باشد. سیستم‌های امنیتی برای حفظ شما, کارمندان, سرمایه و پول شما طراحی شده‌اند. شما سیستمی را می‌خواهید که تمام فعالیت‌های داخل و اطراف فروشگاه را تحت نظر داشته باشد. برای شما غیر ممکن است که در همه جا حضور داشته باشید, اما با دوربین, آژیر خطر و سنسورها, شما قطعاً ً می‌توانید هر چیزی را که دوربین شما در آن نصب شده‌است, کنترل کنید. ضروری است که در درها و پنجره‌هایی که قوی, محکم و بادوام هستند, سرمایه‌گذاری کنید. آن‌ها باید لباس‌هایی داشته باشند که وقتی مغازه‌ها به درستی قفل می‌شوند بسته شوند.

این می‌تواند در درها و پنجره‌های خارجی برای ترساندن دزدها از مغازه شما استفاده شود. در بسیاری از مناطق با جرائم زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد, چون اثبات می‌کند که شکستن بدون یک پنجره بزرگ غیر ممکن, گزینه خوبی است. آن‌ها مقرون‌به‌صرفه و انعطاف‌پذیر هستند – شما می‌توانید کرکره ضد سرقت را برای برآورده کردن نیازهای خاص کسب‌وکار خردهفروشی طراحی کنید. امروز امنیت کسب‌وکار خود را با کرکره چوبی خود را به روز رسانی کنید.

در بانک‌ها دارای کرکره ضد سرقت از ریل هادی، موتور الکتریکی، مجموعه قفل و مکانیزم انتقال تشکیل شده‌است. این نوع از در بانک دزدی مورد تحقیق قرار گرفته و در مورد ما برای در بانک توسعه یافت، اما نه تنها یک سری آزمایش با کیفیت را تجربه کرده‌است، بلکه گواهی آزمایش کیفیت امنیت عمومی و پلیس نیز با امنیت قوی، عمر خدمت طولانی، وظیفه زنگ دزدی و غیره قوی است. که معمولاً در این سیستم ها امنیت با تقویت سیستم های ورودی تا حد زیادی افزایش می باد و نیاز خاصی نیز به حضور نیروهای نظامی نخواهد بود.

 

ریل راهنما با استفاده از فرآیند اکستروژن ۳ mm ضخامت ۳.۰ mm تشکیل شده‌است. پانل‌های داخلی و خارجی  از ۱.۲ میلی متر ساخته شده‌اند.

برای اطلاع از قیمت کرکره برقی و  قیمت سایبان برقی به صفحه محصولات حفاظ رول مراجعه نمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + = هفت